Calypso to sieć klubów fitness działająca w Polsce od 2000 roku. – Zlokalizowany na dwóch poziomach klub fitness będzie zachęcał klientów szeroką ofertę uwzględniającą min: zaplecze odnowy biologicznej, sauny, najnowocześniejszą na Pomorzu salą siłowni wyposażoną w wyjątkowy sprzęt firmy SportsArt, salą do zajęć grupowych fitness, oraz salą do spinningu. Jedną z ciekawostek jest fakt, że urządzenia mają wbudowane ekrany LCD, na których można oglądać telewizję, korzystać z Internetu czy też poczty elektronicznej – mówi Mikołaj Nawacki, właściciel.

Galeria Przymorze zlokalizowana jest w Gdańsku w bezpośrednim sąsiedztwie dużych osiedli mieszkaniowych, u zbiegu ulic Obrońców Wybrzeża i Chłopskiej. 10-minutową strefę dojazdu zamieszkuje 141 tys. osób, a 18-minutową ponad 319 tys. Wśród większych najemców obecnych w galerii są min.: E.Leclerc, Decathlon, C&A, Rossmann, Empik, Deichmann, CCC, Takko Fashion, ReKids House, Cropp Kino 5D, Drogeria Natura Vission Express. Powierzchnia handlowa galerii wynosi ponad 27 tys. mkw. i posiada parking podziemny na 800 miejsc i naziemny na 400 miejsc postojowych.

– Galeria Przymorze to centrum zakupów rodzinnych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów konsekwentnie uatrakcyjniamy ofertę galerii w tym zakresie, co przynosi pozytywny oddźwięk od nowo wprowadzonych najemców i samych klientów centrum. Fitness Calypso doskonale wpisuje się w stretegię centrum. Obecnie prowadzimy zaawansowane rozmowy z kolejnymi zainteresowanymi z branży odzieżowej, rozrywkowej oraz gastronomicznej – mówi Anna Różańska-Baca, negocjator w dziale wynajmu powierzchni handlowych King Sturge.

Firma King Sturge jest odpowiedzialna za rekomercjalizacją oraz zarzarządza obiektem.