Wszystkie elementy znajdujące się w placówce 5aSec mają opływowe, łukowate kształty, nadające wnętrzu oryginalny wygląd. – 5aSec Powiśle to jedyna w kraju placówka o tak wysokim standardzie zarówno pod kątem wyposażenia samego lokalu, kompleksowości świadczonych usług, jak również poziomu obsługi klienta – mówi M. Szumlański, dyrektor operacyjny sieci. – W cenie usługi będą wykonywane drobne naprawy krawieckie oraz szereg specjalistycznych usług dodatkowych o właściwościach pielęgnacyjno-ochronnych. Ponadto klienci placówki będą mogli odpocząć w lokalu na wygodnej kanapie i napić się kawy – dodaje.

Od strony technologicznej, placówka wyposażona została w system pralnic, stanowiący nowość w skali światowej. Innowacyjność rozwiązania polega nie tylko na zastosowaniu rozpuszczalnika węglowodorowego, ale przede wszystkim na nowej koncepcji czyszczenia odzieży.

– Pralnica, zamontowana w placówce 5aSec Powiśle jest jednym z najlepszych urządzeń dostępnych obecnie na rynku. Nasza firma na bieżąco testuje najnowsze rozwiązania w zakresie czyszczenia i konserwacji odzieży. Jesteśmy liderem na polskim rynku oraz profesjonalistami, dlatego inwestujemy w nowe technologie, które są przyjazne dla środowiska i gwarantują najlepszą jakość wykonywanych usług – zapewnia dyrektor sieci 5aSec.