Podczas pokazów klienci będą mogli poznać także propozycje najnowszych butików Klifu – salonów Aryton, iBlues i Weekend by Max Mara oraz kolekcje skandynawskiej biżuterii marki Pandora.

Wydarzenie, które rozpocznie się o godz. 15.00, poprowadzi modelka Agnieszka Maciąg. Autorem stylizacji prezentowanych na wybiegu w warszawskim Klifie jest Grzegorz Bloch – stylista, doradzający gwiazdom polskiego show biznesu, który współpracował m.in. z Edytą Górniak, Natalią Kukulską, Eweliną Flintą, Łukaszem Zagrobelnym i Reni Jusis.

– Pokazy najnowszych modowych trendów to już tradycja w warszawskim Klifie, którą starannie kultywujemy od ponad 10 lat. Jako stołeczne centrum mody i stylu, Klif daje swoim klientom możliwość zapoznania się z najnowszymi kolekcjami najbardziej renomowanych na świecie marek, a także umożliwia uzyskanie bezpłatnych konsultacji stylistów – mówi Bogda Korolczuk, dyrektor regionalny w Klif Warszawa.

Centrum Handlowe Klif Warszawa, które w tym roku obchodzi swoje 11. urodziny, było jednym z pierwszych centrów na handlowej mapie stolicy. Na ponad 18 tys. mkw. powierzchni, oferuje ponad 100 salonów i butików z najnowszymi kolekcjami odzieży, obuwia i akcesoriów, kosmetyków do pielęgnacji ciała, a także artykuły wyposażenia wnętrz. W centrum znajdują się tak butiki jak: Baldinini, Guess, IceIceberg, Max Mara, Marlboro Classics, Pandora, Paul&Shark, Pollini, Red Valentino, Stefanel, TruTrussardi, iBlues czy Marella.