Klienci centrum handlowego Klif Gdynia, którzy tego dnia wezmą udział w konkursach, będą mogli wygrać m.in. konsultacje stylistyczne z Joanną Horodyńską, bony na zakupy w Klifie oraz zestawy kosmetyczne.

Impreza rozpocznie się o godzinie 16.00 od występów grupy Caro Dance – zespołu Tańca Współczesnego, który ma na swoim koncie m.in. kilkaset tytułów Mistrzów Polski i Wicemistrzów Europy i Świata w kategoriach: Jazz Dance, Modern Dance, Street Dance, Show Dance.

O godz. 16.10 oraz 18.10 na scenie gdyńskiego centrum modele i modelki prezentować będą jesienne stylizacje, proponowane w obecnym sezonie przez projektantów marek: BGN, Cubus, Gerry Weber, KappAhl, Simple, Tiffi oraz Wittchen. Klienci zostaną zaproszeni również do udziału w konkursach z atrakcyjnymi nagrodami. Podczas pokazów mody będzie można także zapoznać się z kosmetycznymi nowościami. Specjalne stoiska przygotowały perfumerie Douglas i Sephora oraz drogeria L’Occitane.

Centrum handlowe Klif Gdynia powstało w 1996 roku i było jednym z pierwszych obiektów handlowych w Polsce. Dzięki otwarciu nowej części w maju 2009 roku, gdyński Klif powiększył swoją powierzchnię do ponad 30 tys. mkw., a liczba salonów i butików na jego terenie wzrosła do 150. Wiele z marek gdyńskiego Klifu pojawiło się w Trójmieście po raz pierwszy. Należą do nich: Bagatt, Bandolera, Carl Gross, Escada Sport, Furla, Gerry Weber, Matinique, Patrizia Pepe, Pinko, PlusIT, Pollini, Sisley, Stefanel, Vera Mont, a także Calvin Klein Jeans, Guess, Marks&Spencer, Part Two oraz stoisko Dyrberg/Kern.