Firma istnieje od 1982 roku. Na polskim rynku Takko jest nową marką. Pierwszy salon sieci w naszym kraju został otwarty w 2008 roku.

Jak już informowaliśmy centrum handlowe Jantar zostanie rozbudowane. W gronie najemców nowej części obiektu znajdą się takie marki jak: Multikino, ZARA, Stradivarius, Bershka i Pull&Bear oraz Reserved, Cropp.

Obecnie działające centrum Maylandu w Słupsku ma powierzchnię 22 tys. mkw. Rozbudowany Jantar będzie miał powierzchnię ponad 42 tys. mkw., dzięki czemu cały kompleks stanie się jednym z największych obiektów tego typu na Pomorzu Środkowym.

Centrum Handlowe Jantar – pierwsze nowoczesne centrum handlowe w Słupsku – zostało otwarte we wrześniu 2008 roku. Od początku cieszy się ogromną popularnością wśród mieszkańców Słupska i całego regionu. W Jantarze znajdują się sklepy znanych marek, m.in.: H&M, KappAhl, RTV Euro AGD, Smyk, Empik, HOUSE i MOHITO.

Mayland Real Estate sp. z o.o. specjalizuje się w realizacji obiektów handlowych, rozrywkowych i usługowych. W 2008 roku otworzył trzy nowoczesne centra handlowe: CH Karolinka w Opolu, CH Pogoria w Dąbrowie oraz pierwszą część CH Jantar w Słupsku. Oprócz nowej części Jantara, Mayland planuje otwarcie kolejnych obiektów, m.in. w: Szczecinie, Gdyni, Krakowie i Rzeszowie.