W jesiennym numerze pisma czytelnicy znajdą m.in. artykuły na temat najmodniejszych jesiennych kolorów, fasonów i zestawień, wyjątkowe sesje zdjęciowe oraz najnowsze wiadomości z życia centrum. Poza prezentacją jesienno-zimowych kolekcji dostępnych w centrach handlowych Klif, w nowym magazynie znalazły się artykuły na temat modowych tendencji jesieni. Lektura magazynu pomoże czytelnikom dobrać dodatki i akcesoria. W cyklu prezentującym światowe marki, tym razem czytelnicy poznają historię  obchodzącej w tym roku 50-lecie istnienia, firmy Stefanel.

Magazyn Mody Klif wydawany jest przez centra handlowe Klif od ponad 10 lat. W maju br. pismo otrzymało nagrodę „Srebrne Szpalty” w konkursie prasy firmowej Szpalty Roku. Jury konkursu, pod przewodnictwem Tomasza Raczka, doceniło magazyn za dynamikę zdjęcia na okładce, interesujący projekt oraz dobrze wykonane sesje modowe.

Najnowszy numer Magazynu Mody Klif dostępny będzie bezpłatnie na terenie centrów Klif Gdynia i Warszawa oraz w wersji elektronicznej na stronie www.klif.pl. Za pośrednictwem poczty trafi także do stałych klientów trójmiejskiego i warszawskiego Klifu. Wraz z piątkowym wydaniem (24.09) jesienny numer Magazynu Mody Klif otrzymają także czytelnicy trójmiejskiej i stołecznej Gazety Wyborczej.