Po raz kolejny centrum handlowe M1 Poznań stawia na różnorodność i atrakcyjność programu, dlatego każdy mężczyzna niezależnie od wieku znajdzie, podczas odbywającej się imprezy, coś dla siebie. Wśród wystawców udało się zgromadzić przedstawicieli wielu „męskich” dziedzin. Klienci będą mogli odwiedzić stoiska klubów walki czy szermierki, ale także zapoznać się z najnowszymi nowinkami technicznymi i gadżetami. Dodatkową atrakcją będą zawody na symulatorach Formułay 1. Pojawią się również stoiska hobbystyczne dla wędkarzy, miłośników militariów czy sportów modnych lub ekstremalnych, takich jak squash, golf, paintball i quady.

Oprócz atrakcji na stoiskach, życiem będzie tętniła również scena centrum, na której między innymi tancerki z rewii Viva przedstawią artystyczne show. Również wystawcy sportowi uatrakcyjnią scenę specjalnie przygotowanymi programami. Instruktorzy na poziomie mistrzowskim z poznańskiego instytutu Krav Magi pokażą techniki samoobrony i walki w grupie, a adepci klubu KS Warta zaprezentują swoje szermiercze umiejętności.

Oprócz wystawców, wiele cenowych atrakcji przygotowali także najemcy M1 Poznań. W ten weekend klienci centrum znajdą w sklepach promocje i rabaty.