Sieć Jeans Club prowadzi swoje sklepy na Węgrzech, w Czechach, Rumunii i w Polsce. W naszym kraju sklepy Jeans Club otwarte zostały w Warszawie, Katowicach i Szczecinie. Słupski Jeans Club będzie piątym punktem sprzedaży tej sieci w Polsce.

Rozbudowywany Jantar zostanie oddany do użytku pod koniec 2011 roku. Będzie w nim łącznie 137 sklepów na powierzchni 45,8 tys. mkw. W nowej części Jantara znajdą się sklepy m.in. takich marek, jak: Multikino, ZARA, Stradivarius, Bershka, Pull&Bear, Reserved, Cropp i Takko.

Centrum handlowe Jantar – pierwsze nowoczesne centrum handlowe w Słupsku – zostało otwarte we wrześniu 2008 roku. Od początku cieszy się ogromną popularnością wśród mieszkańców Słupska i całego regionu. W Jantarze znajdują się sklepy znanych marek, m.in.: H&M, KappAhl, RTV Euro AGD, Smyk, Empik, HOUSE i MOHITO.

Mayland Real Estate sp. z o.o. specjalizuje się w realizacji obiektów handlowych, rozrywkowych i usługowych. W 2008 roku deweloper otworzył trzy nowoczesne centra handlowe: CH Karolinka w Opolu, CH Pogoria w Dąbrowie oraz pierwszą część CH Jantar w Słupsku. Oprócz nowej części Jantara, Mayland planuje otwarcie kolejnych obiektów, m.in. w: Szczecinie, Gdyni, Krakowie i Rzeszowie.