Butik Marella należy do grupy Max Mara. Włoska marka mieści się teraz w większym lokalu z nowym wystrojem wnętrza. Zachętą dla klientów ma być nie tylko nowa kolekcja na sezon jesień – zima, ale także nowy wystrój wnętrza.

Nowy salon powstał w miejscu dawnego sklepu Kodak Express, który po zmianie nazwy na Centrum Foto Alfa, został otwarty w dotychczasowym miejscu sklepu Bomi Alkohole. Po remoncie delikatesów Bomi, sekcja z alkoholami wróciła w obręb delikatesów.

– Zmiana lokalizacji umożliwiła marce Marella szerszą prezentację swoich kolekcji. Dokonujący zakupów klienci potwierdzają słuszność powiększenia salonu – dodaje Radosław Wójcik, PR manager Centrum Handlowego Klif Warszawa.

Marella to firma wchodząca w skład holdingu Max Mara Fashion Group. Istnieje na rynku włoskim od 1973 r., kiedy to pojawiła się jako jedna z linii Max Mara. Autonomiczną firmą stała się w 1988 r. Salony Marella można znaleźć w warszawskim Klifie, Galerii Mokotów i CH Promenada.

Centrum Handlowe Klif Warszawa obchodzi w tym roku swoje jedenaste urodziny. Na ponad 18 tys. mkw. znajduje się ponad 100 salonów i butików, m.in. Baldinini, Guess, IceIceberg, iBLUES, Max Mara, Marlboro Classics, Pandora, Paul&Shark, Pollini, Red Valentino, Stefanel, TruTrussardi czy Marella.