Nowy sklep Abry zajmuje powierzchnię 960 mkw. Cały kompleks handlowy z artykułami wyposażenia wnętrz, należący do firmy AG Włoch, ma powierzchnię około 3 tys. mkw.

Dotychczas funkcjonujące placówki Abry w województwie łódzkim to: jeden sklep w Tomaszowie Mazowieckim (ul. Farbiarska 4) i trzy sklepy w Łodzi (Centrum Handlowe M1, C.H. Tesco-Bałuty i C.H. Tulipan). – Dotychczasowe placówki Abry w województwie łódzkim osiągały satysfakcjonujące wyniki sprzedaży i liczymy na to, że Abra w Piotrkowie Trybunalskim również będzie popularnym sklepem meblowym, nie tylko dla mieszkańców tego miasta – mówi Piotr Krzanowski, prezes spółki Abra.

Abra SA działa na rynku od ponad 20 lat. Spółka zarządza obecnie siecią 74 sklepów własnych w 62 miastach Polski oraz sklepem internetowym. Poprzednie otwarcia Abry odbyły się w Przemyślu, Rzeszowie i Siemianowicach Śląskich. Na listopad zaplanowane zostało uruchomienie placówek w Legnicy i Słupsku.
W zakończonym właśnie roku obrotowym, który trwa w Abrze od września do sierpnia, spółka uzyskała 246 mln zł przychodu, a od początku 2010 roku ponad 150 mln zł. W ostatnim kwartale Abra zanotowała 147 proc. wzrost obrotów w porównaniu do poprzedniego kwartału. Spółka rozwija własną sieć franczyzową i sklep internetowy.