Na dzień dzisiejszy First Data Polska uruchomiła terminale już w ponad 150 marketach sieci Netto. Ostatnio w nowo otwartych dyskontach – w Radlinie, Szczecinie oraz w Bielawie. Do końca października terminale zostaną zainstalowane w kolejnych 48 sklepach.

First Data Polska jest największym na polskim rynku agentem rozliczeniowym kart płatniczych świadczącym swoje usługi zarówno w sektorze bankowym, jak i handlowo-usługowym. W zakresie nowoczesnych płatności First Data Polska umożliwia punktom handlowo-usługowym przyjmowanie płatności kartami: dokonuje autoryzacji transakcji, ich przetwarzania oraz rozliczania. Firma posiada największą w Polsce sieć punktów akceptujących płatności kartami płatniczymi zapewniając kompleksową obsługę kart: Visa, Visa Electron, Mastercad, Mastercard Electronic, Maestro, Polcard, Diners Club i JCB.

Netto, duńska sieć osiedlowych sklepów spożywczych, jest obecna na polskim rynku od sierpnia 1995 roku. Posiada dwa centra dystrybucyjne: w Motańcu pod Szczecinem oraz w Domasławie pod Wrocławiem. Netto stanowi część Dansk Supermarked A/S, której właścicielami są A.P. Mřller-Mćrsk Gruppen i F. Salling. Dansk Supermarked jest również właścicielem i zarządcą sieci hipermarketów Bilka i Fotex. Dansk Supermarked jest drugim co do wielkości przedsiębiorstwem działającym w branży handlu detalicznego w Danii. Poza Polską i Danią, sieć rozwija się w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Szwecji.