To kolejna marka, która wprowadziła się ostatnio do warszawskiego Klifu. Przypomnijmy, że we wrześniu został otwarty butik marki Blues. Był to również debiut tej marki w Polsce. iBlues należy do Max Mara Fashion Group. Natomiast w kwietniu tego roku swój pierwszy w Polsce salon otworzył tu Red Valentino. To, obok Valentino, Valentino Garavani i Valentino Roma – jedna z marek należących do Valentino Fashion Group.

Marka Massimo Rebecchi powstała w 1997 roku we Włoszech, a już rok później zadebiutowała na prestiżowym Tygodniu Mody w Mediolanie. Ubrania tej marki są efektem synergii, czerpanej z przywiązania do tradycji oraz inspiracji nowoczesnym designem. Założeniem każdej kolekcji Rebecchi jest podkreślanie osobowości i indywidualnego charakteru każdego klienta. Twórcą marki jest włoski projektant Massimo Rebecchi. Od 2000 r. marka rozszerza swoją działalność i otwiera nowe salony w Europie Wschodniej oraz w Rosji.

Centrum Handlowe Klif Warszawa obchodzi w tym roku swoje jedenaste urodziny. Na ponad 18 tys. mkw. znajduje się ponad 100 salonów i butików, m.in. Baldinini, Guess, IceIceberg, iBLUES, Max Mara, Marlboro Classics, Pandora, Paul&Shark, Pollini, Red Valentino, Stefanel, TruTrussardi czy Marella.