Ze względu na koszty jak i długi czas potrzebny na zbudowanie odpowiedniej platformy internetowej Bomi zdecydowało się podjąć współpracę w tym zakresie z wyspecjalizowaną spółką. Firma chce w te sposób efektywniej wykorzystać trend rynkowy i w sposób zdecydowany wejść na rynek e-commerce.

– Mam nadzieję na owocną współpracę z platformą A.pl. Wierzę, że dzięki nowym rozwiązaniom umożliwimy szerokiej rzeszy klientów dokonywanie w prosty i wygodny sposób zakupów w naszym sklepie. Jednocześnie mamy nadzieję, że nowe rozwiązania pozwolą poszerzyć bazę naszych dotychczasowych klientów – podkreśla Andrzej Wojciechowicz, prezes grupy Bomi.

W sklepie A.pl dostępne są wysokiej jakości produkty z szerokiej gamy oferowanej w zwykłym sklepie. Sklep internetowy akceptuje także rabatowe karty Bomi. Atutami nowego sklepu mają być: prosta forma składania zamówień, możliwość wyboru konkretnego dnia oraz przedziału czasowego dostawy, a także sześć różnych form płatności. Ciekawostką sklepu on-line są umieszczone przy poszczególnych produktach przepisy na określone potrawy.

Grupa Kapitałowa Bomi jest jedną z największych sieci supermarketów delikatesowych oraz supermarketów typu premium w Polsce. Firma posiada własne zaplecze dystrybucyjne. Grupa posiada obecnie około 70 sklepów delikatesowych i supermarketów w 19 miastach Polski. Dodatkowo około 50 placówek w systemie pełnej franczyzy, a także ponad 1500 sklepów partnerskich połączone w ramach Sieci 34 oraz eLDe.

Sklep internetowy A.pl jest prowadzony przez A.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie – firmę powołaną do życia przez spółkę giełdową Action, będącą również jedynym udziałowcem A.pl Sp. z o.o.