Sklep Takko Fashion na powierzchni 445 mkw. zaoferuje klientom odzież damską, męską i dziecięcą (kolekcja dla małych dzieci i nastolatków), dodatki, a także ubrania dla pań o pełniejszej figurze.

Otwarcie sklepu Cyfra+ z pewnością zadowoli aktualnych abonentów, jak i osoby dopiero planujące skorzystać z oferty tej platformy satelitarnej. Pracownicy salonu będą udzielać informacji dotyczących dostępnych pakietów, aktualnych promocji, a także udzielą porad i praktycznych wskazówek dotyczących instalacji i obsługi dekoderów oraz anten. Sklep Cyfra+ zajmie powierzchnię 29 mkw.

Inwestorem i deweloperem projektu Port Łódź jest Inter Ikea Centre Polska. Firma istnieje na polskim rynku od 1988 roku. Podstawowym celem jej działalności jest przygotowanie, realizacja i kompleksowa obsługa własnych inwestycji komercyjnych. Obok marketu Ikea w należących do IICP centrach handlowych można znaleźć liczne sklepy oferujące zróżnicowany asortyment. Obecne są przede wszystkim marki oferujące produkty wyposażenia wnętrz oraz marki odzieżowe.

IICP jest obecnie właścicielem sześciu centrów handlowych: w Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku, Katowicach oraz dwóch w Warszawie. Równolegle z realizacją Portu Łódź firma pracuje nad projektem pierwszego w Polsce miasteczka handlowego Bulwary Poznańskie oraz prowadzi prace koncepcyjne związane z budową centrów handlowych w Lublinie i Rzeszowie.