Kawiarnia zlokalizowana w Horizon Plaza na Mokotowie jest przygotowana na przyjęcie dużej liczby gości. Lokal ma powierzchnię 156 mkw. i oferuje 40 miejsc siedzących. Dodatkowo na zewnątrz lokalu znajduje się ogródek kawowy o powierzchni 80 mkw., w którym dla klientów czekają dodatkowe 44 miejsca. W wystroju wnętrza kawiarni użyto wiele elementów drewnianych w ciepłych barwach

– Starbucks Horizon to już nasza czwarta lokalizacja w Warszawie i siódma w Polsce, w której nasi goście będą mogli poznać świat wyśmienitej kawy – powiedziała Agnieszka Kozłowska, Starbucks Brand Manager na rynek Europy Środkowo-Wschodniej.

Przed kilkoma dniami firma otworzyła swój lokal w Galerii Krakowskiej. – Wkrótce planujemy kolejne otwarcia – zapowiedziała Agnieszka Kozłowska.

Kawiarnia Horizon będzie czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 7– 20.30. Lokal zapewnia swoim gościom bezpłatny dostęp do Internetu. Jest również przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Otwarcia dokonała firma AmRest Coffee, joint venture utworzone przez Starbucks Coffee International oraz AmRest.

Kawiarnie Starbucks oferują szeroki wybór popularnych napojów kawowych na bazie espresso, takich jak Caffe Latte, Caffe Mocha czy tradycyjne espresso. Dostępne są także napoje miksowane z lodem Frappuccino w rozmiarach tall, grande oraz venti.

AmRest jest niezależnym operatorem restauracyjnym w Europie Środkowo-Wschodniej. Zarządza restauracjami KFC, Pizza Hut, Burger King, Starbucks i Rodeo Drive w Polsce, Czechach, Bułgarii, Serbii, Rosji i na Węgrzech.