Jacek Piotrowski jest absolwentem Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Po zakończeniu studiów był pracownikiem naukowym Polskiej Akademii Nauk, a następnie pełnił funkcje kierownicze w spółkach: Kompass Poland, BMT Leasing, Computerland, Winuel (grupa Sygnity). Ponadto, zasiadał w radach nadzorczych spółek: Vector, Telmax oraz BWE Asset Management. Dziś pełni funkcję wiceprezesa zarządu Komputronik.

Spółka Karen jest dostawcą technologii mobilnej w Polsce. Firma dysponuje siecią detaliczną salonów w całym kraju, zlokalizowanych w największych miastach Polski. Oferta handlowa Karen obejmuje m. in.: notebooki i netbooki, komputery PC, urządzenia mobilne, peryferia, podzespoły PC, łączność i komunikację (m.in. rozwiązania komunikacyjne Orange), programy i gry, fotografię cyfrową oraz audio/video.

Do niedawana głównym akcjonariuszem spółki był Komputronik. Z najnowszego raportu Karen wynika, że dziś najwięcej jej akcji jest w rękach Contanisimo Limited.

Sieć salonów Komputronik składa się już z ponad 300 salonów na terenie całej Polski, a do końca 2010 r. powinna zwiększyć się o około 30 kolejnych. Spółka prowadzi również sklep internetowy Komputronik.pl, który w marcu br. zrealizował 1,5-milionowe zamówienie.