Galeria Aura powstanie na skrzyżowaniu ul. Biernackiego i al. Niepodległości, w samym centrum 60-tysięcznego miasta Mielec. Zgodnie z przyjętymi założeniami, ma zaskoczyć klientów nowoczesnością, wysokim standardem i przyjazną atmosferą.

W obiekcie na powierzchni najmu wynoszącej 2,4 tys. mkw. znajdzie się 13 lokali handlowo-usługowych o powierzchni od 25 do 665 mkw. 2,3 tys. mkw. powierzchni przeznaczono pod działalność handlowo-usługową, na 100 mkw. znajdą się lokale gastronomiczne. Na zmotoryzowanych klientów czekał będzie bezpłatny parking. 

Obecnie podpisane są umowy najmu między innymi z supermarketem Polomarket, drogerią Rossmann, firmami odzieżowymi Reserved oraz House, apteką Interfarm i salonem prasowym Tabak. Kolejne umowy są w fazie przygotowań. Komercjalizację Galerii Aura prowadzi IVS Grupa. W tym momencie wynajęte jest już 70 proc. powierzchni Galerii Aura.

Spółka IVS Grupa prowadzi działalność deweloperską, na tym rynku działa od 1997 roku. Zajmuje się kompleksową realizacją inwestycji i skutecznie nimi zarządza. Jej działalność stanowią zarówno mniejsze przedsięwzięcia, jak na przykład budowa stacji benzynowych oraz większe – skupione na tworzeniu supermarketów i centrów handlowych.