Tegoroczne Targi Tańca były okazją dla klientów M1 do zapoznania się z ofertami krakowskich szkół tańca i do zapisania się na naukę wybranego stylu. W ramach imprezy odbyły się pokazy tańca: klasycznego, przygotowane prze szkołę baletową „Impresion dance complex” oraz towarzyskiego w wykonaniu szkoły tańca Pląs. Oprócz tego zaprezentowane zostały także takie style jak: capoeira, hip – hop, flamenco i salsa.

Wydarzenie ubogaciła Rewia Musicalowa – broadwayowski show z przebojami musicalowymi w wykonaniu Marty Wilk, związanej z Teatrem Rozrywki i Mariusza Jaśko, solistą teatru Sabat Małgorzaty Potockiej.

Imprezę poprowadził Paweł Głuch, konferansjer prowadzący m.in. imprezę „Lato z radiem”.

Metro Group Asset Management jest spółką serwisową międzynarodowego koncernu Metro Group, oferującą usługi w zakresie zarządzania nieruchomościami i procesami inwestycyjnymi. Spółka odpowiada za strategiczny rozwój nieruchomości, planowanie, budowę, wynajem, sprzedaż/kupno nieruchomości. W zakresie odpowiedzialności spółki leży center management obejmujący dziewięć centrów handlowych M1 w całej Polsce, jak również facility management realizowany dodatkowo w sieciach handlowych Makro Cash & Carry, Real, Media Markt i Saturn.