Nowa piekarnia w Tarnobrzegu zlokalizowana jest przy ul. M. Dąbrowskiej 21a/1. Kolejna lokalizacja to Radom. Sklep zostanie otwarty w Galerii Feniks przy ul. Staroopatowskiej 20.

Firma nie tylko uruchamia nowe placówki, ale też remontuje stare sklepy. Z końcem sierpnia powrócił do działania sklep na osiedlu Barwinek w Kielcach. W ciągu trzech tygodni prac remontowych firma zmieniła całkowicie wystrój lokalu oraz otoczenie przed sklepem.

Początki działalności firmy Pod Telegrafem sięgają 1990 r., kiedy to u podnóża góry Telegraf w paśmie Posłowicko-Dymińskim Gór Świętokrzyskich Roman Smolarski w zaadaptowanym specjalnie do tego celu dawnym zakładzie kamieniarskim, otworzył pierwszą piekarnię. Jeszcze w tym roku samym zaczyna ona zaopatrywać w pieczywo okoliczne sklepy. Dziś zakład dysponuje powierzchnią produkcyjną liczącą 8 tys. mkw. W 2009 r. w sieci Piekarni Pod Telegrafem funkcjonowały 134 sklepy.

Właścicielem Galerii Feniks jest F.P.H.U. Spółka powstała w1995 r. w wyniku połączenia dwóch stowarzyszeń handlowców działających na terenie radomskiego targowiska. Obecnie liczy 56 udziałowców – miejscowych kupców. W 2002 roku spółka zakupiła teren w bezpośrednim sąsiedztwie targowiska. Na zakupionym placu wybudowano halę targową o powierzchni użytkowej 3,6 tys. mkw, w której znajduje się 116 stoisk handlowych o zróżnicowanej powierzchni od 5 do 75 mkw. Są one udostępniane pod wynajem dla samodzielnych jednostek handlowych.