W nowym sklepie można nabyć wszystkie produkty marki Chocolissimo – od drewnianych szkatułek z ręcznie robionymi pralinkami, przez zestawy pralinek w nowoczesnych puszkach i kartonikach, po czekolady pitne w kulkach i na patyku. Chocolissimo oferuje także owoce w czekoladzie z Francji, tafle czekolad w dwunastu smakach i czekoladowe figurki – piłki nożne, piłeczki golfowe, narzędzia czekoladowe i wiele innych pomysłów na prezent.

Czekoladki Chocolissimo od 2004 roku można kupić w internecie – www.choco.pl . Właścicielem marki jest firma MM Brown. W kwietniu tego roku, w związku ze stałym rozwojem i dzięki wdrożeniu w 2008 r. nowego systemu ERP, spółka przeniosła się do nowej siedziby przy ulicy Ostrowskiej w Poznaniu. Dzięki temu zakład zdobył większą halę produkcyjną i magazynową. Nowa siedziba wyposażona została w najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne w dziedzinie produkcji spożywczej.

Stary Browar powstał w Poznaniu na bazie dawnego Browaru Huggera, ponad stuletniej nieruchomości, której początki sięgają 1844 roku, gdy do Poznania przybył Ambrosius Hugger – piwowar z Wirtembergii. W 2003 roku otwarta została tu część handlowa – Atrium z ponad setką sklepów, restauracjami i powierzchnią biurową. Stary Browar był wielokrotnie nagradzany, m.in. przez Międzynarodową Radę Centrów Handlowych (ICSC).