– Grzegorz dołączył do zespołu DTZ, aby wykorzystać swoje ogromne zdolności do prowadzenia działu Property Mangement i tworzenia nowych inicjatyw biznesowych na terenie Europy Środkowo-Wschodniej, a także by dzielić się swoim dużym doświadczeniem poprzez doradztwo strategiczne. Cieszę się z powrotu Grzegorza do DTZ i życzę mu powodzenia w nowej roli – powiedział Paul Harding, Global Head of Professional Services w regionie Europa, Bliski Wschód i Afryka.

Grzegorz Dudziak przed rozpoczęciem pracy w DTZ, przez ponad 20 lat pracował w międzynarodowym środowisku jako dyrektor zarządzający wielu firm i ich kluczowych działów. Związany był m.in. z firmą Donaldsons Polska, gdzie był członkiem zarządu i dyrektorem zarządzającym firmy. W 2007 r. w wyniku połączenia firm: DTZ i Donaldsons Polska ,dołączyła do grupy DTZ. Od początku 2008 do 2010 r. Dudziak pełnił w DZT funkcję dyrektora zarządzającego działu Property Management.

DTZ jest firmą doradczą z zakresu nieruchomości, zatrudniającą na całym świecie ponad 10 tys. osób w biurach zlokalizowanych w 148 miastach w 43 krajach. W Polsce obecna jest od 1994 roku, stanowiąc część spółki DTZ Holdings plc, notowanej od 1987 r. na giełdzie papierów wartościowych w Londynie.