Sezon jesień-zima 2010/11 w Monnari został zdominowany przez minimalizm. W kolekcji króluje karmelowy beż, ale pojawiają się w niej również odcienie granatu, atramentu i kobaltowo-morskiej zieleni, odcienie oliwki, musztardy oraz winna czerwień. W tym sezonie pojawiły się odważne dodatki – skórzane i futrzane torby, zdobione rękawiczki, oryginalna biżuteria – w zaskakujący sposób łączące futurystyczną formę z barokowym charakterem. Te propozycje dostępne są teraz również dla krakowskich klientów sieci.

Monnari to marka odzieżowa, posiadająca rozbudowaną sieć salonów sprzedaży. Na polskim rynku obecna jest od 1998 roku. Od grudnia 2006 roku spółka Monnari Trade jest notowana na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

Bonarka City Center to kompleks handlowy zlokalizowany w krakowskiej dzielnicy Podgórze. Swoim klientom, oprócz propozycji ponad 270 sklepów i lokali usługowych, oferuje również szeroką ofertę na spędzenie wolnego czasu oraz bezpłatny parking na 3200 samochodów. Do grona najemców w tym roku dołączyło kilkanaście nowych punktów, m.in. Calvin Klein Jeans, IceIceberg, Liu Jo, Marella, Roar, Pinko, Patricia Pepe, Heavy Duty, Conhpol, Svilanit, Sony Centre, Guess by Marciano, Rubbabu.