Partnerami akcji są restauracje Sicilia, French Connection, Andaluzja oraz Hana Sushi. Z ich sprawą miłośnicy kulinariów będą mieli okazje nie tylko zasmakować oryginalnych potraw, ale także zobaczyć na żywo pokaz barmański, spróbować Yerba Mate oraz rzadkiej odmiany miodu manuka.

Aby wziąć udział w Nocy Smakożerców należy zakupić bilet wstępu, który upoważnia do skosztowania wszystkich serwowanych dań. Bilety są do nabycia w Renomie w punkcie informacyjnym na parterze. Cena: 30 zł ulgowy, 65 zł normalny; w dniu imprezy – 80 zł.

Dom Handlowy Renoma funkcjonuje we Wrocławiu od prawie 80 lat. Obiekt jest usytuowany w samym centrum miasta – przy ul. Świdnickiej 40. Nowy rozdział w długoletniej historii tego budynku rozpoczął się 25 kwietnia 2009 roku, kiedy firma Centrum Development&Investments, właściciel budynku, ponownie oddała obiekt wrocławianom. Aktualnie na trzech kondygnacjach handlowych mieści się tu 120 sklepów oraz część restauracyjna.

Po gruntownej rewitalizacji i rozbudowie domu handlowego powierzchnia całkowita Renomy liczy ponad 99 tys. mkw., z czego 31 tys. mkw. to powierzchnia handlowa, a 10 tys. mkw. to powierzchnia biurowa, w całości wynajęta przez firmę Hewlett-Packard.