– Oferta naszych marek modowych skierowana jest do młodych i dynamicznych osób, ceniących modny wygląd i wygodę. Jesienna kampania Top Secret i Troll podkreśla miejski styl kolekcji. Wybrane przez nas nośniki dostosowane są do stylu życia grupy docelowej – podkreśla Piotr Kulawiński, prezes spółki Redan.

Reklamy prasowe marek odzieżowych należących do Grupy Redan znaleźć można we wrześniowych i październikowych tytułach pism kobiecych oraz shoppingowo – lifestylowych, takich jak: Twój Styl, Avanti, Wysokie Obcasy, Elle i Glamour. W magazynach Twój Styl, Avanti oraz Newsweek dodatkowo dołączone zostały specjalne kupony rabatowe uprawniające do 50 zł zniżki przy zakupach w sklepach Top Secret oraz Top Secret&Friends.

Reklamie prasowej towarzyszyć będzie konkurs w internecie prowadzony przez agencję Cube Group oraz działania outdorowe prowadzone w wybranych miastach Polski. Przedsięwzięcie wesprą działania marketingowe realizowane w sieciach sprzedaży, akcje promocyjne dla klientów, działania PR i cross-promocje. Akcje partnerskie obejmujące kampanię to głównie współpraca z siecią restauracji Sphinx polegająca na udzielaniu wzajemnych rabatów w placówkach na podstawie paragonów.
Elementem jesiennej promocji jest także współpraca z serialem „Usta Usta”, którego obsada w listopadowych odcinkach ubrana będzie w odzież marki Top Secret.

Redan jest operatorem znanych detalicznych marek odzieżowych: Top Secret, Troll i Textilmarket. Spółka funkcjonuje w ramach grupy kapitałowej, która zajmuje się projektowaniem, marketingiem oraz dystrybucją odzieży. Redan zleca swoją produkcję fabrykom w Polsce, Chinach, Indiach, Turcji, Korei i Bangladeszu. W Polsce grupa kapitałowa zatrudnia ponad półtora tysiąca osób. Sprzedaż jest prowadzona w czterech sieciach detalicznych: Top Secret, Troll, Top Secret&Friends oraz Textilmarket liczących blisko 400 sklepów.

Redan powstał w 1995 roku. W 2003 roku akcje spółki zostały dopuszczone do publicznego obrotu na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Centrala spółki znajduje się w Łodzi.