Producent odzieży dziecięcej Wójcik funkcjonuje na polskim rynku od 1987 roku. Założycielem firmy jest Izabela Wójcik. Oprócz swojej wiodącej marki, firma jest także właścicielem marki Hot Oil. W Silesia City Center firma Wójcik zaprezentowała swoją najnowszą, jesienno-zimową kolekcję.

Silesia City Center to największe na Górnym Śląsku i w Zagłębiu centrum handlowo –rozrywkowe. Na powierzchni 66 tys. mkw. znajdują się sklepy takich marek jak Armani Jeans, VJC Versace, Max Mara, Zara, czy Royal Collection. Oferta Silesia City Center to 250 sklepów, punktów usługowo – handlowych, kawiarni i restauracji. Znajduje się tu także strefa rozrywki z kinem Cinema City, parkiem zabaw dla dzieci Jupi Park oraz restauracjami Sicilia i Bierhalle. W 2009 roku centrum zasłynęło pierwszym w Polsce ślubem w galerii handlowej. W tym samym roku w rankingu Newsweeka Silesia zajęła drugie miejsce na liście najlepszych centrów handlowych w Polsce. Rocznie centrum odwiedza ponad 13 milionów klientów.

Obiekt Silesia wyróżnia się architekturą. Cały kompleks położony jest na terenach zrewitalizowanych po dawnej kopalni „Gottwald”. Silesia to miejsce niezwykłych i unikalnych wydarzeń, koncertów, pokazów mody z udziałem gwiazd i znanych marek.