Pralnia Panda została już oddana do dyspozycji klientów Galerii Kraków Plaza zlokalizowanej przy Al. Pokoju 44. Obecnie w zapleczu usługowym centrum handlowego znajdują się już placówki takie jak: myjnia samochodowa TIGRA, Poczta Polska oraz Raiffeisen Bank. Teraz małopolscy klienci zyskali również dostęp do kolejnego punktu pralniczego sieci, która oferuje miedzy innymi usługi czyszczenia chemicznego, renowacji skór i kożuchów, odświeżania pościeli wełnianej oraz, te bardziej zaawansowane, jak program przeciw roztoczom. Pralnia czynna jest w godzinach otwarcia Galerii Kraków Plaza (od poniedziałku do soboty od 10.00 do 21.00 oraz w niedzielę od 10.00 do 20.00).

Centrum handlowo-rozrywkowe Kraków Plaza mieści się w dzielnicy Grzegórzki – przy arterii łączącej centrum miasta z Nową Hutą. Zapewnia to łatwy dojazd, także komunikacją miejską. Natomiast na kierowców czeka tu podziemny parking (do środka kompleksu prowadzi stąd winda oraz ruchome schody), dodatkowo dostępny jest także parking zewnętrzny. Centrum zapewnia miejsca dla około 1500 samochodów.

W Kraków Plaza znajduje się m.in. hipermarket Carrefour oraz sklep promujący zdrowe odżywianie bez chemicznych ulepszaczy – Organic Market, czynny w godzinach urzędowania centrum. Oba sklepy usytuowane są na parterze centrum.