Sprawujący opiekę nad wystrojem sali zabaw malarz artystyczny wnętrz Piotr Beer, stworzył przestrzeń nawiązującą do najbardziej znanych bajek i baśni. Na ścianach swoje miejsce znalazły zatem obrazy i grafiki inscenizujące bajkowe postaci. W tą aranżację zostały wkomponowane m.in. zjeżdżalna, basen z piłkami, wiszący most i ruchoma kładka.

Właściciele salonu zabaw zadbali również o czas dorosłych. W lokalu znajduje się kawiarenka, w której opiekunowie mogą korzystać z bezprzewodowej sieci internetowej.

Cena jednej godziny pobytu dziecka w salonie Jaś i Małgosia wynosi 10 zł w dni powszednie i 13 zł w soboty, niedziele i święta. Bilet całodobowy kosztuje odpowiednio 21 zł i 25 zł.

Otwarcie Galerii Wyszków w Wyszkowie (woj. mazowieckie) miało miejsce 11 sierpnia 2010 roku. Inwestorem projektu jest Ryszard Łukasiuk. Galeria Wyszków zlokalizowana jest w ścisłym centrum miasta przy głównej ulicy handlowej. Galeria posiada 106 miejsc postojowych dla samochodów w  garażu podziemnym.

W obiekcie znajdą się sklepy odzieżowe, punkty usługowe i gastronomiczne. W centrum handlowym dostępne są m.in. takie marki jak: Reserved, House, Butik, Cropp, Miss Trendy, Wójcik, Campus czy City Hell.