Nowy salon Antonio&Co., który zajął 67 mkw. powierzchni warszawskiej galerii, oferuje odzież dla dzieci w wieku do 12 lat. W asortymencie znajdą się głównie ubrania włoskich marek, akcesoria, zabawki oraz mebelki dziecięce. Hitem są wózki brytyjskiej marki Silver Cross, które na nowo spopularyzowała m.in. Jennifer Lopez.

W połowie października do Polski zawita marka Petit Bateau. W Galerii Mokotów zajmie powierzchnię 88 mkw. Klientom zaoferuje ubranka dla niemowląt, dziewczynek i chłopców w wieku od 2 do 10 lat oraz odzież dla dorosłych. Jednym z najbardziej znanych produktów marki jest T-Shirt, który obecnie dostępny jest w 200 krajach na całym świecie, w 500 różnych kolorach oraz w 50 wzorach. Każdy egzemplarz wykonany jest z nici o długości ponad 11 km.

Galeria Mokotów to centrum handlowo-rozrywkowe położone w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Warszawy. Na powierzchni trzech pięter mieści około 260 sklepów i punktów handlowych, fitness klub, kino, centrum rozrywki, usługi oraz parking na 2,3 tys. samochodów. Od początku działalności powierzchnia handlowa w Galerii Mokotów jest wynajęta w 100 proc. Obecnie galeria odświeża swoje wnętrze. Zmiany będą zauważalne m.in. w oznakowaniu centrum i nowej kolorystyce.