Kolejne edycje Instytutu Inspiracji odbędą się w weekendy: 9 i 10 oraz 23 i 24 października. Profesjonalnych wizażystów i stylistów będzie można znaleźć w punkcie konsultacyjnym zlokalizowanym w Strefie Ocean przy fontannie Meduza, w pobliżu perfumerii Sephora i Douglas.

W najbliższy weekend w Instytucie Inspiracji czekać będą styliści Instytutu Inspiracji i konsultanci marki Oriflame. Z ich porad będą mogli skorzystać wszyscy, którzy zgłoszą się za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie internetowej www.portlodz.pl lub w Punkcie Informacyjnym w Atrium (przy sklepie IKEA).

W jesienne weekendy w Instytucie Inspiracji będzie można dowiedzieć się m.in. jak wykonać idealny makijaż oraz które fasony najlepiej pasują do różnych typów sylwetek. Wizażyści i styliści pomogą naszym Klientom dobrać paletę barw, która podkreśli atuty ich urody. Indywidualne konsultacje będą bez wątpienia źródłem inspiracji na nowy sezon.

Inwestorem i deweloperem projektu Port Łódź jest Inter IKEA Centre Polska SA, należąca do grupy IKEA. Firma istnieje na polskim rynku od 1988 roku. Podstawowym celem jej działalności jest przygotowanie, realizacja i kompleksowa obsługa własnych inwestycji komercyjnych. Obok IKEA w należących do IICP centrach handlowych można znaleźć liczne sklepy oferujące zróżnicowany asortyment. Obecne są przede wszystkim inne znane marki oferujące produkty wyposażenia wnętrz oraz marki odzieżowe. IICP jest obecnie właścicielem sześciu centrów handlowych: w Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku, Katowicach oraz dwóch w Warszawie. Równolegle z realizacją Portu Łódź firma pracuje nad projektem pierwszego w Polsce miasteczka handlowego Bulwary Poznańskie oraz prowadzi prace koncepcyjne związane z budową centrów handlowych w Lublinie i Rzeszowie.