Salon Home&You podzielony jest na cztery strefy odpowiadające podziałowi domu na salon, kuchnię, łazienkę i sypialnię. W każdym sezonie marka przygotowuje kilka linii kolekcji. Najbardziej ekskluzywna jest linia „Elegance”. Dominują w niej barwy szarości, srebra i fioletu. Utrzymana w kolorystyce brązu i beży z dodatkiem zieleni i świeżego turkusa kolekcja „Basic” skierowana jest do szerszego grona odbiorców. Z kolei linia „Culture” czerpie inspiracje z podróży i dorobku dalekich kultur i stylistyk, dlatego dominują w niej spokojne „kolory ziemi”.

W asortymencie sklepu Home&Cook znajdą się m.in. akcesoria kuchenne marek Tefal czy Lagostine, w tym patelnie, garnki i sztućce. Rozbudowana będzie także oferta sprzętu elektrycznego, wśród której klienci znajdą produkty, od robotów kuchennych, ekspresów do kawy, po suszarko-lokówki i depilatory. W sklepie Home&Cook dostępne będą produkty takich marek jak Tefal, Rowenta, Krups i Moulinex.

Oba sklepy są zlokalizowane w bliskim sąsiedztwie, na parterze Galerii Mokotów, która na powierzchni trzech pięter mieści około 260 sklepów i punktów handlowych, fitness klub, kino, centrum rozrywki, usługi oraz parking na 2300 samochodów. Dzięki lokalizacji i wysokiej jakości oferowanych usług Galeria Mokotów jest uważana za jedno z najbardziej prestiżowych centrów handlowych w Polsce. Od początku działalności powierzchnia handlowa w Galerii Mokotów jest wynajęta w 100 proc.