Gwiazdy ekranu, najnowsze kolekcje i stylizacje oraz atrakcyjne rabaty – tym gliwickie Forum chce zachęcić klientów do nocnych zakupów. Zakupowa noc z gwiazdami rozpocznie się w sobotę godz. 21. Będzie można tu spotkać m.in. Edytę Herbuś, Ewę Kaim, Jarosława Kreta, Sławomira Sochackiego, Agnieszkę Włodarczyk i Anetę Zając. W roli prowadzących wystąpią Magdalena Mołek i Andrzej Sołtysik.

Najbliższy weekend to nie tylko noc zakupów, ale także dwa popołudnia wypełnione pokazami mody. Widzowie zobaczą około 600 zestawów ubioru w różnych stylach. Swoje najnowsze kolekcje zaprezentuje ponad 50 salonów z centrum. Stylizacje do pokazów wykona Sławomir Smolorz. Natomiast o oprawę muzyczną zadba DJ Adamus.

Centrum handlowe Forum jest pierwszym wielkopowierzchniowym obiektem handlowym w Gliwicach, zlokalizowanym w samym centrum miasta. Właścicielem obiektu jest niemiecki fundusz inwestycyjny DEKA Immobilien GmbH. W 2009 roku obroty netto Centrum sięgnęły ok. 200 mln zł. To o 8 mln zł więcej niż w roku poprzedzającym.

CH Forum to 140 sklepów, w tym marki, które po raz pierwszy zagościły w mieście: Zara, H&M, Cropp Town, Home&You, Almi Decor, a także jedyny multiplex w Gliwicach – Cinema City.