W promocji może wziąć udział każdy, kto w delikatesach Milea dokona zakupu co najmniej trzech produktów wybranych marek: Lubella, Kubuś, Tymabrk i Mlekołaki, a następnie wyśle SMS-em kod widoczny na paragonie. W ramach ogólnopolskiej loterii sieć przygotowała setki nagród. Loteria potrwa do 3 listopada, a losowania będą się odbywać codziennie.

– "Smakowite nagrody w sieci Milea" to trzecia w tym roku akcja konsumencka, którą tym razem organizujemy z Grupą Maspex Wadowice. Klienci Milea to osoby aktywne i ceniące swój czas, dlatego loterię dostosowaliśmy do ich potrzeb i oczekiwań. Zasady naszej zabawy są proste i sprowadzają się do trzech haseł: kup, wyślij i wygraj smakowite nagrody – przekonuje Anna Dobrońska, manager ds. marketingu Milea.

W ramach loterii sieć Milea rozda 28 aparatów Canon Powershot z kartą pamięci 4GB, 112 bonów na zakupy o nominale 150 zł oraz cztery laptopy Asus Eee PC. Promocja „Smakowite nagrody w sieci Milea” potrwa do 3 listopada.

Milea to franczyzowa sieć delikatesów o nowoczesnym, atrakcyjnym wyglądzie i optymalnie dostosowanym asortymencie. Działa od 2007 roku. Milea posiada ponad 90 placówek zlokalizowanych na terenie całego kraju. Organizatorem sieci i właścicielem marki Milea jest spółka Detal Koncept, od ponad 10 lat zarządzająca także franczyzową siecią Groszek. Detal Koncept posiada łącznie ponad 1300 placówek franczyzowych w całej Polsce. Spółka wchodzi w skład Grupy Handlowej Emperia.