Jones Lang LaSalle, międzynarodowa firma specjalizująca się w doradztwie ds. nieruchomości komercyjnych, została uhonorowana nagrodą dla Najlepszej Firmy Doradczej w Europie Środkowej i Wschodniej w tegorocznej edycji nagród Euromoney Real Estate Awards (nagrody dla firm działających w branży nieruchomości przyznawane przez czytelników Euromoney).

– Ta nagroda jest potwierdzeniem wysokiej jakości usług oferowanych naszym klientom w Europie Środkowowschodniej, a ponadto jest uhonorowaniem wysiłku całego zespołu Jones Lang LaSalle w regionie – komentuje John Duckworth, dyrektor zarządzający w Europie Środkowo-Wschodniej w Jones Lang LaSalle.

Nagrody przyznawane przez Euromoney należą do jednych z najbardziej prestiżowych nagród w branży nieruchomości w Europie. Laureaci wybierani są w drodze sondażu, w którym biorą udział deweloperzy, firmy doradcze, instytucje finansowe, inwestorzy oraz najemcy działający na rynkach całego świata.

Jones Lang LaSalle jest międzynarodową firmą doradczą świadczącą kompleksowe, w tym finansowe, usługi na rynku nieruchomości. Doświadczone zespoły ekspertów Jones Lang LaSalle oferują kompleksowe usługi z zakresu nieruchomości umożliwiając wzrost wartości klientom zainteresowanym najmem, obrotem lub inwestowaniem w nieruchomości. Spółka obsługuje klientów w 60 krajach w 750 lokalizacjach na świecie. Dochód firmy w 2009 roku wyniósł 2,5 mld USD.