Otwarcie butiku zaplanowano na 21 października. Jak reklamuje sama projektantka, w nowym sklepie będzie można znaleźć dokładnie 101 sztuk limitowanej biżuterii Extreme Sport, każda w cenie 101 zł. Co więcej, każda bransoleta będzie miała wygrawerowany swój niepowtarzalny numer.

Projektantka Anna Orska, jak sama pisze o sobie, tworzy przedmioty bliskie człowiekowi, podkreślające jego indywidualność. Projektując biżuterię stara się patrzeć na świat z przymrużeniem oka. Podczas tworzenia wykorzystuje różne techniki, niestandardowe dla jubilerstwa tworzywa. W biżuterii autorstwa Anny Orskiej prezentują się takie gwiazdy jak Anna Maria Jopek czy wokaliści zespołu Audiofeels.

Stary Browar powstał w Poznaniu na bazie dawnego Browaru Huggera, ponad stuletniej nieruchomości, której początki sięgają 1844 roku, gdy do Poznania przybył Ambrosius Hugger – piwowar z Wirtembergii. W 2003 roku otwarta została tu część handlowa – Atrium z ponad setką sklepów, restauracjami i powierzchnią biurową. Stary Browar był wielokrotnie nagradzany, m.in. przez Międzynarodową Radę Centrów Handlowych (ICSC). W poznańskim Starym Browarze na łącznej powierzchni 22500 mkw., znajduje sie ponad 100 sklepów. W obiekcie znajdują sie także kawiarnie i punkty gastronomiczne.