Tylko od czerwca tego roku Eko Holding uruchomił cześć nowych lokalizacji, w tym trzy markety, dwa sklepy Eko typu Express oraz jeden supermarket. Nowe obiekty są położone we Wrocławiu (dwa sklepy), Nowym Sączu, Miedzyrzeczu (woj. lubuskie), Przemkowie (woj. dolnośląskie) i Dobrzycy (woj. wielkopolskie).

– To pokazuje, że rozwijamy się nie tylko przez przejęcia, mam na myśli zakup sieci Inter Kram, ale także przez rozwój wewnętrzny. Wybraliśmy atrakcyjne lokalizacje, które są gwarancją sukcesu. Duże zainteresowanie ze strony klientów pokazuje, że była to bardzo dobra decyzja biznesowa – powiedział Krzysztof Gradecki, prezes Eko Holding.

Obecnie sieć Eko liczy 223 sklepy w województwach: dolnośląskim, opolskim, wielkopolskim, lubuskim, śląskim, małopolskim, podkarpackim, zachodniopomorskim i łódzkim. W październiku planowane są kolejne otwarcia. Pod szyldem Eko powstaną sklepy w Skwierzynie (woj. lubuskie), Nowej Rudzie (woj. dolnośląskie) i Toszku (woj. śląskie).

Działalność Grupy Eko Holding koncentruje się w obszarach sprzedaży detalicznej i hurtowej. W skład Grupy wchodzi 223 sklepów Eko, tworzących jedną z największych sieci supermarketów w Polsce a także nowo pozyskane sklepy sieci Inter Kram i ponad 500 sklepów Rabat, objętych umowami franczyzowymi. Do Eko Holding należy również Polska Grupa Drogeryjna, lider hurtowej dystrybucji artykułów drogeryjnych w kraju.

24 marca 2010 r. Grupa Eko Holding zadebiutowała na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Jednym z celów emisyjnych był zakup nieruchomości pod nowe obiekty