Cubus należy do najlepiej rozpoznawalnych i popularnych marek w Polsce, jest też jedną z największych skandynawskich sieci odzieżowych. Posiada 240 sklepów w pięciu krajach: Norwegii, Szwecji, Niemczech, Polsce i na Litwie. Marka istnieje od 1966 roku, a w naszym kraju obecna jest od 1996 roku.

Tally Weijl jest znaną siecią sklepów z odzieżą dla kobiet. Istnieje od 1984 roku. Główna siedziba firmy znajduje się w Bazylei, ale wzory kolekcji przygotowywane są w pracowni w Paryżu. Sieć posiada ponad 600 sklepów w 30 krajach. Salony stylistki Tally Weijl reklamowane są sloganem „Totally Sexy”.

Rozbudowywany Jantar zostanie oddany do użytku pod koniec 2011 roku. W obiekcie znajdzie się łącznie 137 sklepów na powierzchni 45,8 tys. mkw. W nowej części Jantara znajdą się sklepy m.in. takich marek, jak: ZARA, Stradivarius, Bershka, Pull&Bear, Reserved, Cropp, Takko i Jeans Club. Ofertę rozrywkową centrum wzbogaci Multikino.

Centrum handlowe Jantar – pierwsze nowoczesne centrum handlowe w Słupsku – zostało otwarte we wrześniu 2008 roku. Od początku cieszy się ogromną popularnością wśród mieszkańców Słupska i całego regionu. W Jantarze znajdują się sklepy znanych marek, m.in.: H&M, KappAhl, RTV Euro AGD, Smyk, Empik, House i Mohito.

Mayland Real Estate sp. z o.o. specjalizuje się w realizacji obiektów handlowych, rozrywkowych i usługowych. W 2008 roku otworzył trzy nowoczesne centra handlowe: CH Karolinka w Opolu, CH Pogoria w Dąbrowie oraz pierwszą część CH Jantar w Słupsku. Oprócz nowej części Jantara, Mayland planuje otwarcie kolejnych obiektów, m.in. w: Szczecinie, Gdyni, Krakowie i Rzeszowie.