Sklep w Białej Podlaskiej został otwarty w ostatni weekend – 10 października. 12 października rusza natomiast kolejna placówka w Kolbuszowej.

Aktualnie sieć liczy 224 sklepy w całej Polsce. Ostatnie otwarcia miały miejsce w Oświęcimiu, Sycowie i Błoniu. Punkty swoją działalność rozpoczęły we wrześniu br. Plan otwarciowy Pepco zakłada 30-40 nowych punktów w ciągu roku, tak aby w najbliższych latach stworzyć sieć liczącą około 400 dyskontów odzieżowych. Sklepy będą powstawać, zgodnie z podstawowym kryterium lokalizacji – przy głównych ulicach handlowych lub w lokalnych galeriach, w miejscach z naturalnym przepływem klientów.

Aktualnie – w związku z ósmymi urodzinami Pepco – od 8 października 2010 roku w sklepach trwa akcja promocyjna.

Pepco to ogólnopolska sieć sklepów dyskontowych, oferujących artykuły odzieżowe oraz artykuły przemysłowe codziennego użytku w myśl hasła „Więcej za mniej… codziennie!”. Jest to jedyny tego typu operator niespożywczy w Polsce. Pepco Poland Sp. z o.o. jest jedną ze spółek, należących do grupy firm holdingu inwestycyjnego Pepkor.

Pepco Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu jest wyłącznym właścicielem wszystkich sklepów sieci, powstających pod marką Pepco – zarządza istniejącymi sklepami oraz ustala strategię otwarć nowych placówek.