Klienci Złotych Tarasów podczas robienia zakupów będą mogli korzystać z profesjonalnej usługi zespołu stylistów Złotych Tarasów już od 25 października br. Aby umówić się ze stylistą należy odwiedzić stoisko, wysłać zgłoszenie na adres [email protected] lub zadzwonić pod numer +48 660 443 220. Styliści pomogą skomponować zestawy odpowiednie do figury i typu urody oraz dobrać właściwy strój na specjalne okazje.

Złote Tarasy to kompleks, który powstał w centrum Warszawy. Obiekt mieści się między ulicami: Złotą i Emilii Plater oraz Dworcem Centralnym i Al. Jana Pawła II. Jego symbolem jest pofalowany szklany dach o powierzchni 1 hektara. Nazwa Złote Tarasy nawiązuje do ulicy Złotej i do architektury budynku. Kaskadowo rozmieszczone tarasy obejmują dwa place miejskie – wewnętrzny z fontanną oraz zewnętrzny, otoczony restauracjami.

Na pięciu poziomach centrum klienci znajdą ponad 200 marek handlowych, kilkadziesiąt restauracji i kawiarni, kluby muzyczne, kino oraz szereg punktów usługowych. W centrum działa czteropoziomowy podziemny parking na 1,2 tys. samochodów. Projekt i funkcjonalność obiektu została już wielokrotnie nagradzana. Złote Tarasy są zdobywcą tytułu najlepszego projektu komercyjnego na świecie – MIPIM Architectural Review Future Project Awards.