Jak informuje sieć Bomi, sklep w warszawskim Klifie otrzymał nowy wygląd. W lokalu pojawiły się szerokie alejki, nowe oświetlenie i odmieniona kolorystyka wnętrza. Zastosowano też udoskonalony system visual merchendisingu, który ma ułatwić klientom poruszanie się oraz odnajdywanie produktów.

Znacznie powiększone zostały m. in. działy warzyw i owoców, pieczywa, nabiału i owoców morza. Do dyspozycji klientów jest także rozbudowany dział mięsa i wędlin, napojów oraz produktów egzotycznych. Co więcej, cała sala sprzedaży otrzymała podwyższony standard wyposażenia. Wszystkie działy są już do dyspozycji klientów sklepu.

Grupa Kapitałowa Bomi jest jedną z największych sieci supermarketów delikatesowych oraz supermarketów typu premium w naszym kraju. Firma posiada własne zaplecze dystrybucyjne. Grupa kapitałowa powstała poprzez połączenie spółki P.P.H. Bomi SA ze spółką Rast SA oraz poprzez przejęcie 95 proc. akcji w spółce Rabat Pomorze SA. Grupa posiada obecnie 69 sklepów delikatesowych i supermarketów w 19 miastach Polski. Dodatkowo 50 placówek w systemie pełnej franczyzy, a także 1524 sklepy partnerskie połączone w ramach sieci Sieć 34 oraz eLDe. Dystrybucja prowadzona jest w spółkach Rabat Pomorze SA oraz Curyło-Asterix SA.