Najnowsza kolekcja marki Vistula inspirowana jest bohaterami czarno-białych filmów amerykańskich z lat 40-tych i 50-tych. Teraz dostępna jest również dla klientów Sfery. Sieć odzieżowa intensywnie zwiększa liczbę swoich placówek, zgodnie z założeniami strategicznymi.

Vistula Group SA jako samodzielny podmiot rozpoczęła działalność w 1948 roku, wraz z powstaniem Krakowskich Zakładów Przemysłu Odzieżowego. Od roku 1966 koncentruje się głównie na produkcji odzieży męskiej. Na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie spółka zadebiutowała w 1993 roku.

Galeria Sfera to śródmiejska przestrzeń publiczna w Bielsku-Białej łącząca w sobie wiele różnorodnych funkcji. Składa się między innymi z galerii handlowej z bezkonkurencyjną ofertą 250 sklepów czołowych marek polskich i zagranicznych, biurowca, 25 kawiarni i restauracji, , nowoczesnego kina z siedmioma salami, klubu fitness, a także klubu muzycznego z kręgielnią i dyskoteką. Ponadto w pierwszym kwartale 2011 roku. na terenie Galerii zostaną oddane do użytku: trzygwiazdkowy hotel „Qubus” oraz atrakcyjna część mieszkalna złożona z apartamentów z zielonymi tarasami tworzącymi zadrzewiony park na dachu Galerii. Galeria stanowi doskonałe miejsce spotkań i zakupów, komfortowe i funkcjonalne, z największym w mieście parkingiem (2200 miejsc).