W pierwszym numerze magazynu „Kraków Plaza” klienci małopolskiej galerii odnajdą najciekawsze produkty z jesiennej oferty najemców, nowości w trendach modowych oraz informacje z życia galerii, w tym wydarzenia kulturalno-rozrywkowe. Za pośrednictwem magazynu będą również powiadamiani o nowych sklepach, które pojawiają się w obiekcie.

Wydawcą magazynu jest Concept Publishing Polska Sp. z o.o. Wzorem dla formatu i layoutu nowego magazynu były ekskluzywne czasopisma komercyjne. A głównym założeniem – zwiększenie zainteresowania oferta najemców i sprzedaży ich produktów. Pierwsze wydanie magazynu jest dostępne na stronie Galerii www.krakowplaza.pl

Centrum handlowo-rozrywkowe Kraków Plaza mieści się w dzielnicy Grzegórzki – przy arterii łączącej centrum miasta z Nową Hutą. Zapewnia to łatwy dojazd, także komunikacją miejską. Natomiast na kierowców czeka tu podziemny parking (do środka kompleksu prowadzi stąd winda oraz ruchome schody), dodatkowo dostępny jest także parking zewnętrzny. Centrum zapewnia łącznie 1500 miejsc postojowych.

W Kraków Plaza znajduje się m.in. hipermarket Carrefour oraz sklep promujący zdrowe odżywianie bez chemicznych ulepszaczy – Organic Market, czynny w godzinach urzędowania centrum. Oba sklepy usytuowane są na parterze centrum.