Pretty One ruszył 1 października br. Sklep zajmuje powierzchnię 76 mkw. i znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie salonu odzieżowego Willsoor i obuwniczego Gino Rossi, vis-à-vis działu męskiego popularnego sklepu H&M. W pobliżu mieści się food court galerii.

– Cieszymy się, że nareszcie udało się nam pozyskać firmę Pretty One, jako naszego najemcę, tym bardziej, że jest to pierwszy sklep tej marki w Trójmieście – mówi Marcin Łukasiewicz, dyrektor Galerii Pomorskiej. – Firma ta, mimo niedługiej historii, zdobyła uznanie sporej rzeszy kobiet w naszym kraju. Sklep ten jest doskonałym uzupełnieniem oferty odzieży damskiej w segmencie biznesowym w naszym centrum – dodaje.

Pretty One to sieć odzieżowa, której kolekcja podzielona jest na dwie linie: Business i After. Pierwsza oferuje klasyczne, eleganckie kostiumy do biura i na oficjalne, zawodowe spotkania. Kolekcje serii After to wizytowe ubrania na popołudniowe, koktajlowe wyjścia.

Galeria Pomorska to 100 sklepów, restauracje, kawiarnia i centrum rozrywki XL Bowling. To także stoiska w pasażu, które uzupełniają ofertę sklepów: kantor, kwiaciarnia, naprawa obuwia, poczta i bank. Galeria Pomorska na powierzchni najmu wynoszącej 20 tys. mkw., oferuje klientom takie marki jak m.in.: Euro RTV AGD, Empik, Reserved, Smyk, H&M, Almi Decor, CCC i Carry. W centrum znajduje się również hipermarket Carrefour o powierzchni blisko 10 tys. mkw. Galeria zapewnia parking strzeżony, bankomaty Euronet, BZ WBK i PKO BP oraz pokój dla matki z dzieckiem.