Wiosną firma uruchomiła sklep w Centrum Handlowym Port Łódź. Natomiast we wrześniu nowy salon powstał w Fashion House Oultlet w Gdańsku. Według zapowiedzi, kolejny sklep tej sieci pojawi się w listopadzie w Centrum Handlowym Janki pod Warszawą.

Kazar to młode, rozwijające się przedsiębiorstwo, działające na rynku obuwniczym. Kolekcje Kazar są dostępne w sieci blisko 30 ekskluzywnych salonów firmowych oraz dwóch salonów outletowych zlokalizowanych w największych miastach Polski.

Forum Koszalin jest największym w regionie centrum handlowo-rozrywkowym. Powierzchnia handlowo-usługowa centrum wynosi ponad 55 tys. mkw. Na terenie dwupoziomowego obiektu znajduje się ponad 120 sklepów marek światowych i krajowych, m.in. Marks&Spencer (pierwszy sklep poza Warszawą), C&A, H&M, Pull&Bear, Bershka, Stradivarius, a także pierwszy w mieście hipermarket Tesco, sklep Media Markt oraz market budowlany Castorama. W sześciu salach Multikina do dyspozycji widzów jest 1 tys. miejsc, Forum Koszalin oferuje również 15 restauracji i wiele punktów usługowych. Dla wygody klientów przygotowano trzy parkingi – po ok. 500: obok centrum, pod ziemią i na dachu. W sumie przy galerii jest 1,6 tys. miejsc parkingowych.