Szczegółowe informacje na temat wolnych powierzchni w centrum Piekary, można otrzymać w biurze galerii przy ul. Piłsudskiego 84 w Legnicy, telefonicznie pod nr. (76) 723 92 03 albo mailowo pod adresem: [email protected]

Centrum handlowe Piekary zostało otworzone w 2005 roku przez Carrefour Polska. Obiekt znajduje się na osiedlu Piekary, które liczy ponad 20 tys. mieszkańców. Od centrum miasta galerię dzieli pięć kilometrów. Klienci mogą dojechać do CH Piekary bezpłatnym autobusem.

W obiekcie znajdują się takie marki jak Golden Rose i CCC. Klienci mogą skorzystać z towarów i usług dostępnych w butikach i punktach usługowych oferujących m.in. RTV i AGD oraz usługi operatorów telefonii komórkowej i stacjonarnej, a także odzież, obuwie, kosmetyki i biżuterię.

Carrefour jest francuską siecią hipermarketów i supermarketów, która powstała w 1959 roku. Pierwszy sklep został otwarty w miejscowości Annecy w 1963 roku. Pierwsza placówka handlowa otwarta poza granicami Francji powstała w 1969 roku. W przypadku Polski, pierwszy sklep tej sieci pkawił się w 1997 roku w Łodzi. Grupa Carrefour Polska, oprócz sieci supermarketów i hipermarketów, jest właścicielem 39 centrów handlowych zlokalizowanych przy hipermarketach Carrefour na terenie całej Polski.