Marka Frutti Art, działająca na rynku warzyw i owoców, działa w krakowskiej galerii od początku października. Stoisko Frutti Art zlokalizowane jest na parterze Bonarka City Center w Łączniku Bonarkowskim, w pobliżu In Medio.

– Gwarancję stałego zaopatrzenia w owoce z najwyższej półki dają nam doskonałe relacje z producentami. Wiele gatunków dostępnych jest tylko u nas, jak np. daktyle odmiany king medjoul – przekonuje Waldemar Bentkowski, jeden z właścicieli Frutti Art.

Firma Frutti Art powstała w 2009 r. z połączenia dwóch firm rodzinnych, które na rynku owoców i warzyw działają od 1985 r. Od początku specjalizuje się w handlu detalicznym i imporcie owoców oraz warzyw. Dzisiaj tworzy pierwszą w Polsce sieć Galerii Owoców w centrach handlowych. Stoiska Frutti Art znajdują się w centrach handlowych: M1 Czeladź, Silesia City Center oraz CH 3 Stawy w Katowicach oraz Bonarka City Center w Krakowie.

Bonarka City Center to jeden z największych kompleksów handlowych w Polsce, zlokalizowany w krakowskiej dzielnicy Podgórze. Znajduje się tu ponad 270 sklepów i lokali usługowych. Obiekt oferuje również szeroką ofertę na spędzenie wolnego czasu oraz bezpłatny parking na 3,2 tys. samochodów. Do grona Najemców tylko w tym roku dołączyło już kilkanaście nowych punktów, m.in. Calvin Klein Jeans, IceIceberg, Liu Jo, Marella, Roar, Pinko, Patricia Pepe, Heavy Duty, Conhpol, Svilanit, Sony Centre, Guess by Marciano, Rubbabu.