W ramach Białej Soboty, jaką zorganizowano w Galerii Kasztanowej, odbyły się konsultacje medyczne mające na celu przekonanie kobiety do badań profilaktycznych. Przedsięwzięcie zostało przeprowadzone we współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia oraz Wojewódzkim Ośrodkiem Koordynującym Populacyjny Program Wczesnego Wykrywania Raka Piersi.

Galeria Kasztanowa mieści się przy al. Powstańców Wielkopolskich w Pile. Oferuje 67 lokali, w których znajdują się markowe sklepy oraz punkty usługowe, kawiarnie irestauracje. Oprócz tego centrum posiada cztery komfortowe sale kinowe i ponad 300 miejsc parkingowych. Na terenie Galerii Kasztanowej znajduje się darmowa sieć WiFi oraz specjalnie przystosowane pokoje dla matek z dziećmi. Galeria została laureatem w konkursie Shopping Center Awards 2009 (kategoria Małe Centrum Handlowe Roku). Inwestorem galerii jest Atrium European Real Estate.

Atrium jest firmą inwestycyjną na rynku nieruchomości, która koncentruje się przede wszystkim na inwestycjach w centra handlowe w Europie Środkowej i Wschodniej. Firma jest notowana na Wiedeńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych od 2002 roku. Do działalności operacyjnej w Polsce powołana jest spółka Atrium Poland Real Estate Management, która zarządza portfolio grupy w Polsce i krajach bałtyckich.