Giovanni jest firmą specjalizującą się w sprzedaży sztucznej biżuterii. Klientki galerii Askana w nowym salonie mogą znaleźć takie dodatki jak: naszyjniki, kolczyki, bransoletki czy broszki. Biżuteria oferowana w sklepie Giovanni charakteryzuje się zróżnicowaną kolorystyką oraz oryginalnymi wzorami występującymi w krótkich seriach.

Galeria Askana ma 55 tys. mkw. powierzchni całkowitej, z czego 18 tys. mkw. zajmuje powierzchnia najmu. Znajduje się tu 114 butików, 10 kawiarni, restauracji i barów. Wśród najemców gorzowskiej galerii jest wiele znanych marek, a wśród nich m.in.: C&A, Promod, Reserved, Solar, delikatesy Bomi oraz kino multiplex Helios z salami na 1,2 tys. osób. Galeria Askana została uznana za najlepsze centrum handlowe Europy Środkowo-Wschodniej 2008 roku.

Caelum Development to irlandzka grupa kapitałowa z siedzibą w Warszawie. Została utworzona w 2002 roku przez spółkę Capital Partners, prywatnego irlandzkiego inwestora z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem na rynku nieruchomości. Caelum operuje na terenie Europy Środkowo-Wschodniej, głównie w Polsce, a także na terenie Rumunii, Niemiec i Węgier. Caelum Development skupia swoją działalność na rynku obiektów handlowych położonych głównie w miastach średniej wielkości. Firma jest inwestorem, deweloperem, zarządcą i promotorem posiadanych w swoim portfolio projektów.