19 października nowy elektromarket sygnowany logo MediaExpert otwarty zostanie w Rawie Mazowieckiej przy ul. Reymonta. Powierzchnia sklepu wyniesie blisko 1,5 tys. mkw. Tydzień później kolejne otwarcie odbędzie się w Przemyślu. Nowa placówka o powierzchni przekraczającej 2 tys. mkw. zloklalizowana zostanie w przemyskiej Galerii Sanowa. W Rawie Mazowieckiej i Przemyślu zatrudnienie znalazło łącznie 55 osób. Przemyśl będzie 60 placówką spółki Domex, która zapowiada, że do końca 2010 roku przekroczy liczbę siedemdziesięciu własnych elektromrketów.

W ubiegłym tygodniu pod logo MediaExpert powstała także nowa placówka w Lęborku w woj. pomorskim.Wkrótce kolejny punkt ma zostać uruchomiony również w Łowiczu przy ul. Koziej.

Placówki MediaExpert powstają głównie w miastach powiatowych do 100 tys. mieszkańców. Ostatnio otwierane sklepy mieszczą się często w dużych galeriach i parkach handlowych, gdzie sklepy funkcjonują w godzinach ponadstandardowych oraz w niedzielę. W sierpniu tego roku sieć otworzyła swój market w Parku Handlowym Chorzów.

MediaExpert jest nowoczesną firmą działającą w sektorze RTV/AGD. Aktualnie sieć elektromarketów sygnowanych logo MediaExpert liczy ponad 200 placówek. W asortymencie MediaExpert można odnaleźć pralki, lodówki, kuchenki i zmywarki do zabudowy, sprzęt komputerowy, drukarki, drobne AGD – odkurzacze, żelazka, golarki, ekspresy do kawy, a także sprzęt elektroniczny.