W asortymencie sklepu Centrum Wina znajdują się trunki pochodzące m.in. z Francji, RPA, Włoch, Nowej Zelandii i Libanu. Klienci sklepu mogą wybierać spośród lekkich win na co dzień i produktów najbardziej znanych winiarzy. W asortymencie sklepu znajdują się trunki z różnych półek cenowych.

Centrum Wina jest wyłącznym dystrybutorem wielu marek winiarskich, reprezentuje aż siedem spośród 11 członków „Premium Familiae Vini” – prestiżowej organizacji zrzeszającej najbardziej renomowane rodziny winiarskie.

Inwestorem i deweloperem projektu Port Łódź jest Inter IKEA Centre Polska SA, należąca do grupy IKEA. Firma istnieje na polskim rynku od 1988 roku. Podstawowym celem jej działalności jest przygotowanie, realizacja i kompleksowa obsługa własnych inwestycji komercyjnych. Obok IKEA w należących do IICP centrach handlowych można znaleźć liczne sklepy oferujące zróżnicowany asortyment. Obecne są przede wszystkim znane i renomowane marki oferujące produkty wyposażenia wnętrz oraz firmy odzieżowe. IICP jest obecnie właścicielem siedmiu centrów handlowych: w Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku, Katowicach oraz dwóch w Warszawie. Obecnie firma pracuje nad projektem pierwszego w Polsce miasteczka handlowego Bulwary Poznańskie oraz prowadzi prace koncepcyjne związane z budową centrów handlowych w Lublinie i Rzeszowie.