W programie sobotniej imprezy znajdują się m.in.: pokaz baletu klasycznego, występy wokalne i operowe, pokazy taneczne (barok i modern), pokaz iluzji, spektakl sztucznych ogni oraz wieczorny koncert zespołu Afromental. Tegoroczne urodziny Arkadii utrzymane będą w klimacie Fin de siècle. Goście zostaną zaproszeni na dwór i komnaty pałacu Marii Antoniny, słynące z baśniowych scenerii i pięknych strojów. Przez cały dzień odbywać się będą gry i zabawy z nagrodami dla całych rodzin, można będzie uczestniczyć w specjalnej strefie Sony Fun Zone, a także podziwiać występy wokalne i taneczne.

Gościem specjalnym arkadyjskich urodzin będzie Martyna Wojciechowska, która opowie o podróżniczej pasji, najnowszych przygodach, a także rozda autografy i dedykacje na swoich książkach.

Arkadia to warszawska galeria, gdzie na 287 tys. mkw. powierzchni zgromadzono ok. 230 lokali handlowych, w tym 180 sklepów, 15 punktów usługowych oraz 30 restauracji i kawiarni. Możliwości wyboru i różnorodność oferty Arkadii podzielono ze względu na specjalizację sklepów oraz sposoby spędzania czasu i zainteresowania konsumentów na kilka światów: Świat Mody, Świat Wielkich Zakupów, Świat Sportu, Rozrywki i Hobby, Świat Dziecka, Świat Zdrowia i Urody, Świat Smaków.